Refugio By Paty - Winterville Gravata - Familia
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Dompelbad Verwarmd zwembad |
| Eten op locatie Snackbar aan het zwembad | Kindvriendelijk Kinderzwembad Kinderspeelruimte | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Refugio By Paty - Winterville Gravata - Familia appartement ligt in Gravatá, op 3 km van Museu Memorial de Gravatá, en geeft gasten een sauna. Dit appartement van 38 m² is voorzien van een terras met uitzicht over de tuin.
Het 1-badkamer appartement ligt op een korte afstand van Parque de Aventura Karawa ta in Gravatá. Refugio By Paty - Winterville Gravata - Familia appartementen liggen op 10 minuten rijden tot Museu Sonho de Criança.
Dit appartement heeft een balkon, een terras en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. De accommodatie biedt gasten de handige voorziening van handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.
Refugio By Paty - Winterville Gravata - Familia appartement is uitgerust met zelf-catering voorzieningen zoals koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. Terminal Rodoviario de Gravata busstation, met een goede verbinding door de hele stad, ligt op een klein stukje lopen van deze accommodatie. Sportliefhebbers zullen activiteiten zoals tennis waarderen die worden aangeboden bij het appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Paroquia Sao Paulo550 m
- Igreja Assembleia de Deus1,9 km
- Paroquia Nossa Senhora das Gracas2,3 km
- Cancao Nova950 m
- Rodolfo de Moraes-park2,8 km
- Parque de Aventura Karawa ta1,6 km
- Feitosa Erasmo-stadion2,3 km
- Matriz de Sant Ana1,2 km
- Monument van de drie Koningen2,7 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes85 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
- Snackbar aan het zwembad
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Verwarmd zwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Sauna
- Tennis
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Refugio By Paty - Winterville Gravata - Familia appartement.
Gasten van Refugio By Paty - Winterville Gravata - Familia appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Museu Memorial de Gravatá, op 3 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Museu Sonho de Criança (3,1 km) en Parque de Aventura Karawa ta (1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Refugio By Paty - Winterville Gravata - Familia appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Refugio By Paty - Winterville Gravata - Familia appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Refugio By Paty - Winterville Gravata - Familia appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Refugio By Paty - Winterville Gravata - Familia appartement is $35. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Refugio By Paty - Winterville Gravata - Familia appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Refugio By Paty - Winterville Gravata - Familia appartement de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Heeft het appartement een internetverbinding?
Ja, het appartement is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 38 vierkante meter.